Chemap Agro s.r.o.

BASF stále pomáhá

24. 03. 2020 BASF spol. s r. o. Management Zobrazeno 590x

Vzhledem k aktuální situaci Vás, vážení čtenáři a milí zákazníci, chceme ujistit, že společnost BASF a její obchodní zástupce ve vašem regionu stále fungují a můžete se na nás kdykoliv obrátit. Komunikujeme telefonem i mailem a pokud máte zájem o navštívení, náš obchodní zástupce k vám rád přijede a poskytne konzultaci. Sice s rouškou a bez podání ruky, ale jinak může návštěva proběhnout zcela normálně.

Polní dny Sója 2020

Sklad BASF

Pro jarní sezónu máme zajištěn dostatek přípravků, a to přímo v České republice. Problém by mohl nastat, pokud by se situace dále zhoršovala a začala selhávat přeprava přípravků. Proto pokud se na vás obrátí distributoři s návrhem objednat si větší množství přípravků, zvažte jejich nabídku. Nemusí jít o snahu prodat za každou cenu, ale snahu předejít možným problémům. Čelíme situaci, kterou nikdo z nás nezažil.

Ve stávající situaci se snažíme jako společnost pomáhat i jinak. V době nedostatku základních dezinfekčních prostředků, jsme se rozhodli použít část surovin, určených pro výrobu našich přípravků, pro výrobu dezinfekce na ruce pro zdravotní personál v nemocnicích. Věříme, že tak podpoříme boj s epidemií tam, kde je to nejvíce zapotřebí.

I v těchto časech jsme s vámi.
BASF

www.agro.basf.cz

Související články

Slovenská příloha Agromanuálu

01. 06. 2020 Ing. Petr Štěpánek, Ph.D.; Agromanuál Management Zobrazeno 15184x

Budoucnost pěstování cukrové řepy

04. 05. 2020 Prof. Ing. Vladimír Švachula, DrSc., Prof. Ing. Josef Pulkrábek, CSc.; Česká zemědělská univerzita v Praze Management Zobrazeno 783x

Nabídka pěstování cukrové řepy

06. 04. 2020 Ing. Petr Štěpánek, Ph.D.; Agromanuál Management Zobrazeno 463x

Agroprace.cz - Pomohou agro studenti?

27. 03. 2020 Ing. Vlastimil Mikšík, Ph.D., Ing. Michal Vokřál, CSc. Management Zobrazeno 769x

Nufarm bude zastoupen také v České republice

04. 02. 2020 Ing. Petr Štěpánek, Ph.D.; Agromanuál Management Zobrazeno 2487x

Další články v kategorii Management

detail