Chemap Agro s.r.o.

Nabídka práce

Aktuálně do naší skupiny RenoFarmy hledáme velmi zkušeného kolegu nebo kolegyni na zajímavou a možná trochu neobvyklou pozici: Inspektor/ka. Tato pracovní pozice obnáší: Budete se zabývat především kontrolní, ale také poradenskou činností v oblasti zemědělské prvovýroby. Nejedná se o práci ředitele, agronoma, zootechnika ani jiného zemědělského specialisty, ale o jejich práci musíte mít velmi dobrou představu. Jedná se o seniorní pozici - je tedy určena jen zkušeným zemědělským pracovníkům. Zodpovídat se budete přímo generálnímu řediteli naší skupiny. Budete jezdit po našich 13 farmách a provádět inspekci: - kontrolu, zda jsou dodržovány správné postupy, - verifi kaci, že veškerá dokumentace je v pořádku, - náhodné kontroly provozních deníků, skladů, stavů, atd. - plnění opatření BOZP a ŽP Společně se zprávou pro GŘ očekáváme také návrhy na zlepšení/ změny procesů pro jednotlivé společnosti. Profi l ideálního kandidáta: Musíte mít praxi v zemědělství, a to docela dlouhou (klidně i 20 až 30 let), včetně znalostí RV, ŽV a zemědělské techniky. Vaše aktuální nebo poslední pracovní práce je/byla na seniorní pozici (ředitel, náměstek…). A klidně již můžete být na odpočinku. Hledáme člověka, který ví, jak to v zemědělském podniku funguje a jak by to mohlo fungovat ještě lépe. Čím více zkušeností máte, tím lépe. Co se týče praktických věcí, určitě musíte mít řidičský průkaz a být časově fl exibilní. Důležitý je pro nás váš pozitivní přístup, entuziasmus a chuť k práci a novým výzvám. Potřebujeme, abyste se nebál/a být iniciativní, přicházet s novými nápady a otevřeně vyjádřit svůj názor. Nabízíme: U nás máte jistotu práce v české, moderní, dynamické a fi nančně silné společnosti. Je to práce, při které se určitě nebudete nudit. Budete kolem sebe mít kolektiv lidí, kteří jsou ve svých profesích odborníci a zároveň nezkazí žádnou legraci. Odpovídající mzdové ohodnocení, odměny, stravenky, služební vůz, telefon i notebook jsou samozřejmostí. Také nabízíme značně fl exibilní pracovní dobu a nebráníme se ani tomu zaměstnat vás na částečný úvazek. Pokud vás nabízená práce zaujala, případně byste se chtěli uplatnit na jiné pozici, pak neváhejte, napište nám na e-mail kariera@renofarmy.cz a my se budeme těšit na případné setkání.
nabídka v PDF zde, web: www.renofarmy.cz

Agronutrition

Společnost INNVIGO Agrar CZ s.r.o. působící v oblasti prodeje přípravků na ochranu rostlin a hnojiv hledá kandidáta na pozici: SALES MANAGER Požadujeme:  VŠ vzdělání v zemědělském oboru  Zkušenosti s vedením obchodního týmu minimálně 2 roky  Znalost angličtiny na komunikativní úrovni  Organizační a analytické schopnosti, odolnost vůči stresu, výborné interpersonální, komunikační a prezentační dovednosti NÁPLŇ PRÁCE  Vedení, motivace, kontrola a hodnocení obchodního týmu  Odpovědnost za plnění prodejních plánů a podílení se na přípravě strategických plánů včetně cenové politiky NABÍZÍME  Zázemí mezinárodní společnosti  Odpovídající finanční ohodnocení  Odborné vzdělávání a rozvoj  5 týdnů dovolené a další zaměstnanecké benefi ty  Automobil, PC a mobilní telefon V případě zájmu zašlete Váš motivační dopis a životopis na adresu: info_cz@innvigo.com
nabídka v PDF zde, web: cz.innvigo.com

více informací na www.chemapagro.cz

AG NOVACHEM s.r.o.
Bayer CropScience
Agro Aliance
Xarvio
Syngenta Czech s.r.o.
Sumi Agro s.r.o.
liquifix-inoculants.eu

Kalendář akcí

Prohlédnout vše

Upozornění

Veškeré údaje uvedené na webu www.agromanual.cz jsou pouze informativní, při použití přípravků se řiďte etiketou přípravku.

detail