BASF
BASF
BASF

AGRA

Právní zástupci přípravků

SOUFFLET AGRO a.s.

Průmyslová 2170/12
79601 Prostějov

Telefon: 582 328 320
Email: soufflet@soufflet-agro.cz
Web: www.soufflet-agro.cz

Ředitel: Ľuboš Šulan
lsulan@soufflet-ag.com

Manažer produktu - osiva: Jiří Cejtchaml
jcejtchaml@soufflet-ag.com - 602 532 157

Manažer produktu - chemie: Vlastimil Hruboš
vhrubos@soufflet-ag.com - 602 520 748

Manažer produktu - komodity: Miroslav Mucha
mmucha@soufflet-ag.com - 724 336 187

Manažer pro klíčové zákazníky: František Hlačík
fhlacik@soufflet-ag.com - 602 729 598

Manažer zahraničního obchodu: Jan Šťastný
jstastny@soufflet-ag.com - 606 072 338

Manažer obchodního týmu: Radek Hanzel

rhanzel@soufflet-ag.com - 774 721 935

Regionální manažer pro východní část ČR: Vladimír Dostál
vdostal@soufflet-ag.com - 720 943 398

Regionální manažer pro střední část ČR: Miloslav Štefl
mstefl@soufflet-ag.com - 720 824 305

Regionální manažer pro západní část ČR: Lukáš Legát
llegat@soufflet-ag.com - 774 721 930

Manažer produktu - SOUFFLET SEEDS: Petr Fuksík
pfuksik@soufflet-ag.com - 702 081 072

Manažer produktu - hnojiva FERTEQ: Tomáš Navrátil
tnavratil@soufflet-ag.com - 702 288 088

Marketingový manažer: Filip Daněk
fdanek@soufflet-ag.com - 702 276 539



OBCHODNÍ TÝM SOUFFLET AGRO

Alena Kováčová - 724 513 891 - akovacova@soufflet-ag.com

Antonín Pecha - 724 105 325  - apecha@soufflet-ag.com

David Michalíček - 720 802 072 - dmichalicek@soufflet-ag.com

Jaroslav Bartoš - 602 436 152 - jbartos@soufflet-ag.com

Jindra Šťastná - 724 876 722 - jstastna@soufflet-ag.com

Kamil Valenta - 607 221 324 - kvalenta@soufflet-ag.com

Dagmar Hradecká - 720 826260 - dhradecka@soufflet-ag.com

Ondřej Vrána - 722 071 784 - ovrana@soufflet-ag.com

Ladislav Tvrdý - 602 532 159 - ltvrdy@soufflet-ag.com

Marek Holý - 602 507 820 - mholy@soufflet-ag.com

Michal Kazda - 603 832 816 - mkazda@soufflet-ag.com

Pavlína Jiroušková - 724 162 180 - pjirouskova@soufflet-ag.com

Pavla Knaizlová - 606 717 312 - pknaizlova@soufflet-ag.com

Jiří Maceček - 722 071 837 - jmacecek@soufflet-ag.com

Petr Šána - 602 793 460 - psana@soufflet-ag.com

Petr Zouhar - 602 729 592 - pzouhar@soufflet-ag.com

Radek Valenta - 602 525 881 - rvalenta@soufflet-ag.com

Tomáš Plachý - 724 336 189 - tplachy@soufflet-ag.com

 

TECHNICKO-PORADENSKÁ SLUŽBA

Čechy - Jiří Šilha - jsilha@soufflet-ag.com

Čechy - Michal Konrady - mkonrady@soufflet-ag.com

Morava - Jan Bílovský - jtbilovsky@soufflet-ag.com

Morava - Dušan Musil - dmusil@soufflet-ag.com

Morava - Lenka Prokešová - lprokesova@soufflet-ag.com

 

ODDĚLENÍ ZEMĚDĚLSKÉ TECHNIKY

Čechy - Radim Kužel - rkuzel@soufflet-ag.com - 722 994 786

Morava - Antoine Monier - anmonier@soufflet-ag.com - 607 038 571

 

ČISTICÍ STANICE OSIV A SKLADY

ČSO Litovice, 253 01 Hostivice, P.O.Box 26
50°04'27.5"N 14°13'24.9"E - mhajek@soufflet-ag.com - 702 256 737

ČSO a silo Kojetín, 752 01 Kojetín, Křenovská 1375
49°20'20.7"N17°17'40.5"E - jhorvathova@soufflet-ag.com - 722 071 767

Silo Řeporyje, 155 00 Praha 5, U Výkupního stř. 218
50°02'00.7"N 14°18'24.3"E - lsmejkalova@soufflet-ag.com - 602 294 845

Silo Skalice nad Svitavou, 679 01 Skalice n. S. 157
49°28'54.5"N 16°35'54.9"E - jfiala@soufflet-ag.com - 702 075 803

Sklad chemie, 686 03 Staré Město, Zlechovská 1699
49°04'10.5"N 17°24'42.8"E - vhrubos@soufflet-ag.com - 602 520 748

 

SPECIALISTÉ VÝROBY OSIV

Čechy - Jaromír Škoda
jskoda@soufflet-ag.com - 602 322 507

Čechy - Lenka Ježková
ljezkova@soufflet-ag.com - 602 264 738

Morava - Milada Dorušáková
mdorusakova@soufflet-ag.com - 606 731 058

Osiva trav - Josef Sysel
jsysel@soufflet-ag.com - 606 646 546

Fungicidy

Insekticidy

Ostatní přípravky

PodGUARD | 

TIP:

  • Kliknutím na vlastnost se zobrazí její popis..
  • Kliknutím na přípravek přejdete na podrobný popis.
Varistar
detail