Chemap Agro s.r.o.

Nufarm přichází do České republiky

22. 05. 2019 Ing. Petr Štěpánek, Ph.D.; Agromanuál Management Zobrazeno 2236x

Australská společnost zabývající se ochranou rostlin Nufarm Limited oznámila, že dále rozvíjí své podnikání ve východní Evropě a v roce 2019 otevře svou novou pobočku v České republice.

Proseeds

 

"Chceme nabídnout širokou škálu přípravků na ochranu rostlin se známými účinnými látkami jako jsou MCPA, chlortoluron, CCC, florasulam, azoxystrobin, fluazifop a prochloraz se silnými obchodními značkami jako Dicopur M, Lentipur, Stabilan, Saracen, Tazer, Fusilade a Zamir v kombinaci s poradenstvím a odbornými znalostmi pro české zemědělce, "říká Dr. Manfred Weiser, který je zodpovědný za obchodní aktivity společnosti pro oblast střední Evropy. Vstupem na český trh posiluje Nufarm svou přítomnost ve střední Evropě. “Zaregistrováním vlastní pobočky na jednom z nejdůležitějších trhů s přípravky na ochranu rostlin ve střední Evropě, chceme pomoci českým zemědělcům efektivně chránit jejich plodiny a dosahovat vyšších výnosů", dodává Weiser.

Prodejní poradenství, technické a logistické služby v České republice doposud poskytoval Ing. Jan Valenta, který bude i nadále pokračovat. Novým členem týmu je Ing. Robert Schmiedl, který do společnosti Nufarm vstoupil 1. ledna 2019 na pozici obchodního ředitele. V letošním roce se plánuje další rozvoj týmu Nufarm pro český trh.

O firmě Nufarm

Společnost Nufarm Limited je jednou z předních světových společností zabývajících se ochranou rostlin a výrobou specializovaných osiv. Vyrábíme přípravky, které zemědělcům pomáhají chránit jejich plodiny před poškozením způsobeným pleveli, škůdci a houbovými chorobami. S výrobními a marketingovými kapacitami v Evropě, Austrálii, Novém Zélandu, Asii a Americe, Nufarm zaměstnává více než 3 100 lidí, kteří zásadním způsobem přispívají k dobré pověsti společnosti pro její kvalitu přípravků, inovace a prvotřídní marketingovou a technickou podporu.

Společnost Nufarm je registrována na australské burze (symbol NUF) a její sídlo se nachází v Lavertonu v Melbourne.

 

Další informace: Christian Haschka

Communications Manager Europe

christian.haschka@nufarm.com

+ 49 152 29 40 58 71

Nabídka zaměstnání v pdf zde

Připraveno podle tiskové zprávy.

Logo Nufarm
Logo Nufarm
Nufarm přichází do České republiky
 -

Související články

Budoucnost pěstování cukrové řepy

04. 05. 2020 Prof. Ing. Vladimír Švachula, DrSc., Prof. Ing. Josef Pulkrábek, CSc.; Česká zemědělská univerzita v Praze Management Zobrazeno 666x

Nabídka pěstování cukrové řepy

06. 04. 2020 Ing. Petr Štěpánek, Ph.D.; Agromanuál Management Zobrazeno 404x

Slovenská příloha Agromanuálu

01. 04. 2020 Ing. Petr Štěpánek, Ph.D.; Agromanuál Management Zobrazeno 14996x

Agroprace.cz - Pomohou agro studenti?

27. 03. 2020 Ing. Vlastimil Mikšík, Ph.D., Ing. Michal Vokřál, CSc. Management Zobrazeno 693x

BASF stále pomáhá

24. 03. 2020 BASF spol. s r. o. Management Zobrazeno 520x

Další články v kategorii Management

detail